1. Вiдрiзок АВ завдовжки 15 см точка С ділить у відношенні 2 : 3. Знайдіть довжини вiдрiзкiв АС і

СВ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Роганова Даниэлла.

Ответ: Нехай х- це коефіцієнт пропорційності ( кп) тоді АС = 2х, СВ = 3х

Складемо та розв'яжемо рівняння:

2х+3х=15

5х=15

х=15:5

х=3 - кп

Отже:

АС = 2*3=6 ( см )

СВ= 3*3=9 ( см )
Відповідь: АС=6 см, СВ=9 см.

Объяснение: