СРОЧНО!!!!! ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!! ДАМ 20 БАЛЛОВ!! Коло задано рівнянням (x+4)² + (y+1)² = 25.

Чи лежить точка A(-1;2) на цьому колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.

Ответ:

т.А(-1;2) не лежить на колі заданого рівнянням (х+4)²+(у+1)²=25

Объяснение:

А(-1;2) х=-1; у=2

Підставляємо в рівняння і дивимося чи права і ліва частина рівні.

(-1+4)²+(2+1)²=25

3²+3²=25

9+9=25

18≠25 права і ліва частини рівняння не рівні.

Точка А(-1;2) не лежить на цьому колі.