8. Одна із сторін паралелограма дорівнює 8 см, а висота, проведена до другої сторони, - 4 см.

Знайдіть невідому сторону та висоту паралелограма, якщо його площа дорівнює 96см². Високий рівень 9. Знайдіть площу прямокутної трапеції, більша 14 см, більша бічна с

Ответы на вопрос

Отвечает Шашикян Армен.

Відповідь:

а = 24см; h2 = 12см.

Пояснення:

Площа паралелограма дорівнює добутку висоти і сторони, до якої проведена висота.
S = a•h1 або S = b•h2, де а і b - cторони паралелограма, h1 і h2 - висоти, проведені до цих сторін відповідно.
Сторона паралелограма, до якої проведена висота 4 см, становить:

а = S/h1;

a = 96/4 = 24 (см);

Висота, проведена до сторони 8 см, становить:

h2 = S/b;

h2 = 96/8 = 12 (см)

Відповідь: інша сторона паралелограма дорівнює 24 см; висота - 12 см.