Точка K належить відрізку CD, довжина якого дорівнює 28 см. Знайдіть відрізки СK i KD, якщо: 1)

відрізок СК на 4 см менший від відрізка KD;

Ответы на вопрос

Отвечает Аношкин Никита.

СD=CK+KD =28

CK=KD-4

CD=2KD-4=28

Нехай KD=х

тоді:

2х-4=28

х=16

КD=16

з цього СК = 28-16=12