Обчислити периметр прямокутника, якщо його довжина вдвічі більша від ширини, а ширина 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Рената.
Периметр прямоугольника= (а+b)*2
Если а=4, то b=4*2=8
(4+8)*2=24
Ответ:24 см
Отвечает Тарасова Екатерина.

Ответ:

24

Объяснение:

1) 4*2=8

2)4*2+8*2-= 24