Клумбу діаметром 6м потрібно розбити на 6 рівних секторів для квітів різних видів. Скільки квітів

одного виду можна посадити, якщо для кожної квітки необхідно 1 дм² землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Шикоряк Тетяна.
Площадь круга S = πR² = πD²/4 = 3,14 * 36/4 = 28,26 (м²)

Площадь одного сектора: S' = S/6 = 4,71 (м²) = 471 (дм²)

Если для одного цветка необходимо 1 дм² земли,
то в каждом секторе можно посадить 471 цветок.

Ответ: 471 цветок одного вида можно посадить на 1/6 клумбы