Виконати завдання: № 1. Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 110 см. Знайдіть його бічну

сторону, якщо основа триктуника на 10 см менша від бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.

Объяснение:

1.

Периметр Р=110 см

боковая сторона b=x см

основание а=(х-10) см

В равнобдренном треугольнике боковые стороны равны:

2b+a=P

2x+(x-10)=110

2x+x-10=110

3x=110+10

3x=120

x=40 см - боковая сторона