9. Побудуйте прямокутник, ширина якого 5 см, а довжина в 2 рази довша. Обчисліть його площу та

периметр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Лия.
Ответ: 50(см2)
Пояснения:
5*2=10см другая сторона
S=5*10=50(см2)