Розв'язати задачу: Один із кутів, що утворилися при перетині двох паралельних прямих січною,

дорівнює 78 Знайдіть градусна міри решти семи кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Утебаева Айгерим.

Объяснение:

кут 1 та кут 3 вертикальні(рівні) 78=78

внутрішні різносторонні кути рівні ,тобто кут 1 та кут 6,далі кут 6 і кут 7 вертикальні,тобто знову рівні.А сума внутрішніх односторонніх кутіа 1 і 5, 4 і 6 =180,тому 180-78=102*

і відповідно вже кут 4 і 5 рівні,бо внутрішні різносторонні кути рівні, та 4 і 2,та 5 і 8 вертикальні,тобто рівні.

Був радий допомогти !

  1. Наперед дякую за ♛

Отвечает Максимов Никита.

Відповідь:

Один із кутів, що утворилися при перетині двох паралельних прямих січною, дорівнює 78°. Суміжний з ним кут=180-78=102°

оскільки останні 6 кутів попарно будуть суміжні, значить 3 із них будуть по 78°, а інші 3 по 102°

Пояснення: