Середня лінія трапеції дорівнює 12 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 3 см більша за

іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Кира.

Ответ:

10,5 см,  13,5 см.

Объяснение:

Нехай  менша основа трапеції х, тоді більша х+3.

Середня лінія дорівнює півсумі основ.

(х+х+3)/2=12

(2х+3)/2=12

2х+3=24

2х=21;  х=10,5

Менша основа 10,5 см, більша 13,5 см.