1. Сторони трикутника 17 см, 18 см і 26 см. Знайти середні лінії даного трикутника. 2. Основи

трапеції 12 см і 18 см. Знайти середню лінію трапеції. 3. Знайти основи трапеції, якщо одна з них на 6 см більша за іншу, а середня лінія дорівнює 24 см. 4. Середня лінія рівнобедреного трикутника, яка паралельна основі дорівнює 5 см. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр 42 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

1.

Середні лінії трикутника дорівнюють половині сторін, до яких вони паралельні.

17:2=8,5 см одна середня лінія

18:2=9 см друга середня лінія

26:2=13 см третя середня лінія

2.

Середні лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

(12+18):2=15 см середня лінія трапеції

3.

Менша основа х см, більша основа х+6 см.

(х+х+6):2=24

2х+6=48

2х=42

х=21

Менша основа 21 см, більша основа 27 см.

4.

5*2=10 см основа трикутника

(42-10):2=16 см сторони трикутника