4. (4 бали). Відрізок AB завдовжки 11,7 см годі- лено на три частини. Дві з них відносяться як 1:2,

а третя - на 1,1 см менша за меншу з двох перших частин. Знайти довжини цих частин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Перший відрізок х(менша)

Другий відрізок 2х

Третій відрізок х-1,1

Всього 11,7 см

х+2х+х-1,1=11,7

4х=11,7+1,1

4х=12,8

х=12,8/4

х=3,2см

Перший 3,2см

Другий 2*3,2=6,4

Третій 3,2-1,1=2,1