2. Промінь ОК проходить між сторонами кута АОМ. Знайди градусну мiру ZAOM, якщо АОК = 17º, a zKOм у

три рази більший. Ооогоптикат COMO PET​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Саша.

Ответ:

68°

Объяснение:

∠КОМ=17*3=51°

∠АОМ=17+51=68°