Промінь ОМ лежить між сторонами кута АОВ, кутАОВ= 100 градусів,Знайдіть кути АОМ і ВОМ ,якщо кут

АОМ - кутВОМ =50 гр, вказівка : кутАОМ= кутВОМ + 50, нехай кут ВОМ= х(гр,) тоді кут АОМ=х + 50,за властивістю величини кута ,скл,рівняння х + х + 50 = 100,розвязати ,за змістом задачі записати відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Емелин Егор.

Ответ:

Составьте систему уравнений:

AOC+BOC=100

AOC-BOC=30

складывая уравнение:

2*AOC=130

AOC=65

BOC=AOC-30=65-30=35