основою піраміди є ромб,з гострим кутом 30*і стороною 4см. Знайдіть об'єм піраміди якщо його висота

дорівнює 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.
Площадь ромба S=а·а·sin30=16·05=8 кв. см.
Об'єм піраміди V=Sh/3=8·15/3=40 куб см.