У чотирикутнику ABCD відомо, що В 150°, А = C = D. Знайдіть невідомі кути чотирикутника запишіть у

форматі данно, розв'язання, знайти​

Ответы на вопрос

Отвечает Афонина Наталья.

Ответ:

дано: четырехугольник

В=150°

А=С=D

найти: А ; С; D

решение:

Cумма углов четырехугольника равна 360°

∠А=∠С=∠D=(360-∠B)/3=(360-150)/3=70°

ответ: ∠А=70° ; ∠С=70° ; ∠D=70°