.знайдіть градусні міри суміжних кутів якщо відомо що різниця їх градусних мір дорівнює 90 градусів

срочно нужно у мене самостійна ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Тимур.

Ответ:
Сумма смежных углов 180*

<1=(180-90):2=45*
<2=45+90=135*

Объяснение: