1.3. Бір түзудің бойында жатпайтын үш нүктені белгілеңдер. Берілген үш нүктеден, әртүрлі нүктелер

жұбы арқылы өтетін түзулерді жүргiзiндер. Мұндай тузудің барлығы қанша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Маша.

Ответ:тузу саламыз 3 нукте коямыз 1 устиге,2 астыга,3,ортага бароыгын жургизип 1+2+3=6+6=12 12 тузу болады

Объяснение:жауабы 12 тузу