7. Келесі нүктелер арқылы өтетін түзудің теңдеуін табыңдар. а) А,(1; 2), А, (3; 2); ә) A. (1; 2),

А,(2; 3); б) А(1; 2), А,(2; 1).патталар берілген түзулерді кескіндеулер:​

Ответы на вопрос

Отвечает Суляева Софья.

А1(1,2) А2(3,2)

Х-1=у-2

3-1=2-2 мынау болшек

Х-1=у-2

2=0 мынауда болшек

0(х-1)=2(у-2)

Х-1=2у-4

Х+2у-4+1=0

Х+2у+5=0

У=2