Точки M и N належать відрізку CD.Знайдіть довжину відрізка CD,якщо MN=50см,MC=40см,ND=16см.


Ответы на вопрос

Отвечает Мелехова Евгения.

Объяснение:

С М N D

•————•—————•——-•

| 40 | 50 | 16 |

CD=MC+MN+ND=40+50+16=106 см