Відрізок довжиною 34 см поділили на три відрізки різної довжини. Знайти довжину середнього

відрізка, якщо відстань між серединами крайніх відрізків 26 см 7 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

Давайте позначимо довжину кожного відрізка так: перший відрізок - "А" см, другий відрізок - "В" см і третій відрізок - "С" см.

Ми знаємо, що сума довжин всіх трьох відрізків дорівнює 34 см:

А + В + С = 34

Також нам відомо, що відстань між серединами крайніх відрізків становить 26 см. Оскільки крайні відрізки мають однакову довжину, то відстань між серединами одного крайнього відрізка та середини середнього відрізка дорівнює половині суми довжини цих відрізків:

(А + С) / 2 = 26

Ми маємо систему двох рівнянь з двома невідомими:

1. А + В + С = 34

2. (А + С) / 2 = 26

Спочатку розв'яжемо друге рівняння за відомою величиною "А + С":

(А + С) = 2 * 26

А + С = 52

Тепер ми можемо використовувати це значення в першому рівнянні:

(А + В) + С = 34

Підставимо значення А + С:

52 + В = 34

Тепер віднімемо 52 від обох боків:

В = 34 - 52

В = -18

Тепер ми знаємо довжини відрізків:

А = 52 - С

В = -18

С = С

Але довжина не може бути від'ємною, тому наше початкове припущення було неправильним.

Отже, задача немає розв'язку з умовами, що дані.