Відрізок довжина якого дорівнює а поділено на три нерівних відрізки відстань між серединами крайніх

відрізків довівнює с знайти довжину середнього відрізка отрезок длина которого равна а разделены на три неравных отрезка расстояние между серединами крайних отрезков довивнюе с найти длину среднего отрезка

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Анна.
Нехай довжина одного з крайніх відрізків дорівнює 2х (на малюнку червоний відрізок), а довжина іншого крайнього відрізка дорівнює 2у (на малюнку синій відрізок).
Тоді маємо:
х + с + у = а
звідки отримуємо:
х + у = а - с          
Тоді середній відрізок (на малюнку зелений) дорівнює:
s = с - х - у = с - (х + у) = с - (а - с) = 2с - а
Відповідь:  середній відрізок дорівнює 2с - а