1. Точка С (7; 9) є серединою відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо інший кінець даного

вiдрiзка має координати (2; 5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Ответ:

В(12; 13)

Объяснение:

Точка С (7; 9) є серединою відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо інший кінець даного вiдрiзка має координати (2; 5).​

Дано: Відрізок АВ. С (7; 9) - середина відрізка АВ. А(2; 5)

Знайти: В(х; у)

Координати середини відрізка дорівнюють півсумі відповідних координат його кінців.

\boxed{\bf x_C=\dfrac{x_A+x_B}{2} ; \:\:\: y_C=\dfrac{x_A+x_B}{2} }

Позначимо координати точки В, які нам потрібно знайти, як (x, y).

Тоді:

\dfrac{2+x}{2} =7; \:\:\:\:\:\dfrac{5+y}{2} =9;

2 + x = 14;     5+y = 18;

x = 12;            y = 13.

Отже, координати точки В дорівнюють (12; 13)

#SPJ1