Екі тең үшбұрыш берілген: ΔABC және ΔA1B1C1. Үшбұрыштар қабырғаларының қатынасы AB : BC :

AC = A1B1 : B1C1 : A1C1 = 5 : 7 : 11 қатынасындай, ал A1B1C1 үшбұрышының ең үлкен және ең кіші қабырғаларының шамаларының қосындысы 80 см-ге тең.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачев Лекс.

Ответ:

5+11=16

80/16=5

5*5 =25

11*5 =55

Объяснение:

осылай шыгар дурыс бомаса кешир