Сторони паралелограма співвідносяться, як 9:6, а периметр дорівнює 111 см. Обчисли сторони

паралелограма. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богачев Андрей.

Відповідь:

33,3 см

22,2 см

Пояснення:

Нехай 9х - одна сторона, а 6х - інша.

Якщо периметр = 111 см,  тоді

р=2(а+в)

111=2(9х+6х)

111=2*15х

30х=111

х=111:30

х=3,7

звідси, сторони будуть дорівнювати

9х=9*3,7=33,3 см

6х=6*3,7=22,2 см