У трикутнику дві сторони дорівнюють 8см і 14см а кут між ними 74°. Знайти невідомі сторони та кути


Ответы на вопрос

Отвечает Каминер Аля.

Ответ:

≈14 см;  74°;  32°

Объяснение:

За теоремою косинусів

ВС²=АВ²+АС²-2*АВ*ВС*cosА=64+196-2*8*14* 0.2756373559=

=260-224* 0.2756373559=260-61,7427=198,2573≈14 см

ΔАВС - равнобедренный, ∠В=∠А=74°

∠С=180-(74+74)=32°