Знайти площу трикутника зі стороною 12 см. та висотою 9 см. проведеною до цієї сторони ​


Ответы на вопрос

Отвечает Троммельман Андрей.

Ответ:

S=19 см2

Объяснение:

S=1/2 ah

S= 1/2 x 12 x 9=38/2=19 cм2