СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 25 БАЛОВ Катет АС прямокутного трикутника АВС дорівнює 5 см, а гіпотенуза АВ –

13см. Знайдіть косинус кута В.

Ответы на вопрос

Отвечает Колчанова Виктория.

Ответ:

0.92

Объяснение:

Якщо АС= 5см - катет, АВ=13 см - гіпотенуза.

За теоремою Піфагора АВ²= АС²+ВС², ВС²=АВ²-АС²=169-25=144=12 см.

То косинус кута В = ВС/АВ=12/13=0.92

Але це не точно