Катети прямокутного трикутника дорівнюють 24см і 70см. Знайдіть периметр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцева Таня.

Ответ:

188см

Объяснение:

гіпотенуза дорівнює двом катетам отже =24+70=94см

Р=24+70+94=188см

Пожалуйста~