Площа трапеції з основами 3 см і 9 смта висотою 2 см дорівнює ..​


Ответы на вопрос

Отвечает Курмантаев Нурлыбек.

Ответ:

Sтрап= (a+b)*h:2 = (3+9)*2:2 = 12 квадратных сантиметра

Объяснение: