Обчисліть площу сфери, якщо довжина великого кола 4π см


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Ясмина.

Формула площі сфери

Sсф = 4πR², R — радіус  

Із формули довжини кола виразимо радіус кола:

C = 2πR  =>  R = C/2π  

R = 4π/2π = 2 (см)

Підставимо значення у формулу площі сфери:

Sсф = 4πR² = 4π·2² = 4·4π = 16π  (см²)

Відповідь: Площа сфери рівна 16π см².