Знайдіть площу прямокутної трапеції менша бічна сторона якої дорівнює 5 см , а її основи дорівнюють

: 7 і 13 см . Срочно , будь ласка !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллаева Асия.

Ответ:

S=50

Объяснение:

S=(а+в)/2*h=(7+13)/2*5=50