АВ - гіпотенуза прямокутного трикутника АВС, АС = 12 см, ∠В = 43о. Знайдіть АВ з точністю до

десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Панек Ольга.

sinB =\frac{AC}{AB}  => AB=\frac{AC}{sinB}\\\\sin43\° = 0,68\\\\AB = 12:\frac{68}{100}  = 12\cdot \frac{25}{17} = \frac{300}{17} = 17\frac{11}{17} = 17,64 \: (cm)

Відповідь: АВ = 17,64 см.