Площа паралелограма дорівнює 48 см сторона дорівнює 12 см знайти висоту проведену до цієї сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Чернюк Юлия.

Формула площі паралелограма: S = a·h, де а — сторона паралелограма, h — висота паралелограма, опущена на сторону а.

Виразимо із нею висоту:

h = S/a

Підставимо значення:

h = 48/12 = 4 (см)

Відповідь: Висота паралелограма рівна 4 см.