С - внутрішня точка відрізка АВ. АС = 6 см, відрізок ВС на 2 см менший від АС. Знайдіть довжину

відрізка АВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Игорь.

Ответ:

10 см

Объяснение:

6-2=4см–відрізок ВС

АВ=АС+СВ

6+4=10см–відрізок АВ