У прямокутному трикутнику аbc кут c=90° кут a=25 ,ab=10 знайти ac​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Кут А=AB+A=25+10=35

Кут С=C-AB=90-10=80

Высновок, що Кут АС рівняється А+С=80+35=115

Відповідь: кут АС рівняється 115°