Точка С лежить між точками А і В.Знайдіть довжину відрізка АС,якщо відомо , що АВ =30 см і відрізок

АС у 4 рази більший за відрізок ВС

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Дарина.
Нехай ВС = x, тоді AC = 4x. Сума = 30.
x + 4x = 30
5x = 30
x = 30 : 5
x = 6
4x = 6 × 4 = 24
AC = 24см