Катети прямокутного трикутника 15 см і 20 см. Знайти висоту трикутника, проведену до гіпотенузи с

подробним рішенням​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Відповідь:    h = 12 cм .

Пояснення:

Нехай  ΔАВС - прямокутний , ∠С = 90° . Катети  а = 15 см ; b = 20 см .

Тоді  с = √( a² + b² ) = √( 15² + 20² ) = √( 225 + 400 ) = √625 = 25 ( см ).

За відомою формулою висоти , проведеної до гіпотенузи , маємо :

           h = ( ab )/c = ( 15 * 20 )/25 = 300/25 = 12 ( см ) ;     h = 12 cм .