У казці «Стійкий олов'яний солдатик» усі солдатики жили в ко- робці. Там вони лежали в 5 рядах, по

5 солдатиків у кожному. Скільки було чобіт у солдатиків, якщо для останнього солдатика на одну ногу олова не вистачило?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Милиска.

Ответ:49

Пошаговое объяснение:

спочатку дізнаємося скільки загалом солдатиків 5 * 5 = 25

у кожного солдатика по 2 ноги 25 * 2 = 50 і -1 тому що у останнього 1 нога = 49 ніг