Мишко, Сергійко й Андрій ліпили солдатиків. Мишко зробив 12 солдатиків, а Сергійко - на 4 солдатика

більше. Разом Мишко та Сергійко зробили у 2 рази більше солдатиків ніж Андрій. Скільки всього солдатиків зробили хлопчики? Яку частину від усіх солдатиків становлять Мишкові солдатики?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахненко Ксения.
1) 12+4=16(солд.)-сделал Сергей
2)12+16=28(солд.)- вместе сделали Миша и Сергей
3)28:2=14(солд.)-сделал Андрей
4)(12+16)+14=28+14=42(солд.)-сделали все мальчики
5) 12:42=2дробь7-часть Мишиных солдатиков от всех
Отвечает Гусева Даша.

Ответ:

1) 12+4=16(солд.)

2)12+16=28(солд.)

3)28:2=14(солд.)

4)(12+16)+14=28+14=42(солд.)

5) 12:42=2дробь7

Пошаговое объяснение:

1),2),3),4),5)

,