Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 30 см, а біч- на сторона відноситься до основи як 4:5.

Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Ответ:  9.23 см. 9.23 см.  11,54 см.

Объяснение:

ABC - треугольник.

боковые стороны AB=BC = 4x см

основание AC=5x см

Периметр P=(AB+BC+AC);

4x+4x+5x=30;

13x=30;

x=30/13 см

***********

Боковые сторона AB=ВС=4x = 4*30/13 = 9.23 см.

Основание AC=5x = 5*30/13 =  11,54 см.