9. Обчисли площу трикутника за формулою Герона, якщо: a) a = 13 см, 5 = 14 см, с = 15 см;​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Ангелина.

Ответ:

p=a+b+c/2=13+14+5/2=22/2=11см

S=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)} = \sqrt{11(11-13)(11-14)(11-5)}=\sqrt{11*(-2)*(-3)*6}=\sqrt{11*36}=\sqrt{396}=\sqrt{6*6*11}=6\sqrt{11} см квадратних

Объяснение: