Бічна сторона рівнобічної трапеції ABCD дорівнює 5 см, а менша її основа ВС - 4 см. Периметр

трапеції дорівнює 24 см. MiN - відповідно середини сторін CD i AB, P - точка перетину діагоналі BD і середньої лінії трапеції. Установіть відповідність між відрізками (1-3) та їх довжинами (А-Д). Відрізки:1. МN2. CN3.PN4.ADдовжина відрізківА) 4 смБ) 6 смВ) 7 смГ) 10 смД) 5 смЯкщо відповідь буде скопійована , кину скаргу,бо задовбав ваш периметр ​

Ответы на вопрос

Отвечает Манушкина Настя.

Ответ:

MN=7см;

СН=4см

РN=5см

АD=10см

Объяснение:

1)АD=P-BC-2*AB=24-4-2*5=24-14=10см

MN=(BC+AD)/2=(4+10)/2=7см

____________

2)

HD=(AD-BC)/2=(10-4)/2=6/2=3см

∆СНD- прямокутний трикутник

Теорема Піфагора:

СН=√(СD²-HD²)=√(5²-3²)=4см

____________

3)

PN- середня лінія трикутника ∆АВD

PN=AD/2=10/2=5см

____________

4)

AD=10см

_______________

2) CN=?

PM=(NM-BC)/2=(7-4)/2=3/2=1,5см

NP=BC+PM=4+1,5=5,5см

СР=СН/2=4/2=2см.

∆NCP- прямокутний трикутник

Теорема Піфагора:

CN=√(NP²+CP²)=√(5,5²+2²)=

=√34,25≈5,85см