Довжина кімнати становить 5,5 м, а її ширина — 0,7 довжини. Скільки метрів квадратних ламінату

потрібно, щоб покрити підлогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбеков Меирлан.

Відповідь:

21,175

Покрокове пояснення:

ширина - 0,7 довжини, тобто 5,5 * 0,7 = 3,85
площа кімнати: 5,5 * 3,85 = 21,175 кв. м

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

21,175 м²

Пошаговое объяснение:

1) 5,5 * 0,7 = 3,85 (м) - ширина комнаты

2) 5,5 * 3,85 = 21,175 (м²) - потребуется ламината