Довжина кімнати дорівнює 6 м, а її ширина у два рази менше від довжини. Скільки знадобиться

квадратних плит зі стороною 50 см, щоб покрити підлогу цієї кімнати? срочна

Ответы на вопрос

Отвечает Топчег Кирюша.

Відповідь:

1)6:2=3 (м) ширина кімнати

2)6*3=18(м)= 18 м=1800 см

3)1800:50=36(п)

Відповідь:на підлозі у кімнаті можна поставити 6 плит.