Знайдіть площу рівнобедреного трикутника з периметром 16 см і висотою завдовжки 4 см. проведеною до

основи. ЦЕ ТЕРМІНОВО !

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Алина.

Ответ:12 см2

Объяснение:площа рівнобедреного трикутника дорівнює половині добутку його основи на висоту S =a*h/2, отже знайдемо а=P-2b

a=16-2b