Знайдіть координати середини відрізка МН якщо м(-3;0;4), н(3;5;-2) ((багато балів!!!))) не пишіть

будь ласка що не знаєте!

Ответы на вопрос

Отвечает Спивак Яна.

Ответ:

(0;2.5;1)

Объяснение:

Координати середини відрізка дорівнюють півсумі відповідних координат його кінців.

Х сер=(-3+3)/2=0

У сер=(0+5)/2=2.5

Z сер=(4-2)/2=1