1) Точки А,В,С,Д лежать на одній прямій. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину

відрізка СД, якщо АВ=10 см, АС=3 см, ВД=4 см. Скільки розв язків має задача? Распишите объяснение пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Баклан Андрей.

Відповідь:

Можливі два варіанти:

1) СД = 3 см.

2) СД = 11 см.

Пояснення:

Можливі два варіанти:

1) Точки розташовані у такому порядку

А - С - Д - В, відповідно:

СВ = АВ - АС = 10 - 3 = 7 см.

СД = СВ - ВД = 7 - 4 = 3 см.

2) Точки розташовані у такому порядку

А - С - В - Д, відповідно:

СВ = АВ - АС = 10 - 3 = 7 см.

СД = СВ + ВД = 7 + 4 = 11 см.