На деякій прямій відкладені відрізки OD = 22 см і DC = 12 см. Якою може бути довжина відрізка ОС?

помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мезрин Данил.

Відповідь:

Можливі два варіанти:

1) ОС = 10 см.

2) ОС = 34 см.

Пояснення:

Можливі два варіанти:

1) Точка С лежить між точками О и D, відповідно:

ОС = ОD - DC = 22 - 12 = 10 см.

2) Точка D лежить між точками О и С, відповідно:

ОС = ОD + DC = 22 + 12 = 34 см.