Трикутник ABC. AC=8 см, кут С=30°. Найти: АВ


Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.

Можна знайти АВ лише за умови, що трикутник прямокутний.

Дано: ΔАВС - прямокутний, АС=8 см, ∠А=90°, ∠С=30°. Знайти АВ.

∠В=90-30=60°

За теоремою синусів sinB\AC=sinC\AB

AB=AC*sin30:sin60=8*0,5:(√3\2)=8√3\3 см.